חבילת צילום בסיסית לחתונה ותוספות שקיימות

חבילת צילום בסיסית כוללת:

  • צלם סטילס (תראו למטה רשימת מושגים של צלמים שתדעו בדיוק על מה מדברים איתכם צלמים)
  • צלם DSLR ,צילום ב HD (תכירו את רשימת מושגים אלה שפורטו למטה)
  • אלבום מעוצב דיגיטלית (בכתבה זאת תוכלו לקרוא על סוגי אלבומים שקיימים כולל כריכות ודפים שונים שקיימים)
  • קליפ היילייטס (קצר באורך של שיר)
  • סרט ארוך מיום החתונה הכולל 6 שלבים (הכנות, צילומי חוץ, קבלת פנים, כתובה וחופה,ריקודים)

למושגים כמו צלם DSLR, צילום ב HD ו 4K תוכלו לקרוא את ההסבר של כל מושג כאן בשפה מאוד פשוטה בשבילכם.

לווי החל ממקום ההתארגנות של הכלה , נצלם את כל הפרטים, נעליים,שמלה,טבעות , את ההכנות והטאצ'אפים האחרונים באיפור הכלה, גם בסטילס וגם בווידאו.

אח"כ נצלם את המפגש שלך עם החתן (אלא אם האירוע הוא בהפרדה ואז הפרוצדורה היא שונה) , ונצא לצילומי חוץ ללוקיישן שנמליץ או אחד שאתם תרצו. נצטלם בטבע או במקום אורבני או אולי במקום שבו הכרתם או רציתם להצטלם.

נגיע לאולם, לומר להורים שיגיעו חצי שעה לפני קבלת פנים , כדי שנעשה תמונות משפחתיות, זה שלב מאוד חשוב ולא כדאי להיגרר למצב שההורים הגיעו יחד עם אורחים והם כבר לא יכולים להתפנות לצילומי משפחה בגלל האורחים.

נצלם קבלת פנים, גם בתמונות וגם בווידאו, את כתובה, שתעבור לשלב הכי מרגש – החופה. מתעד איך החתן מכסה הינומה, נותן מלביש טבעת לאשתו לעתיד, נותן לשתות יין, ושובר כוס אחרי 7 הברכות.

לאחר שנתעד את החיבוקים של קרובי משפחה ואורחים שלכם, נכנס לאולם , נצלם את הסלואו שלכם ואת השלב הכי משמח  הריקודים ברחבת הריקודים, ונשמח יחד אתכם.

תוספות לחבילת צילום בסיסית

  • אפשר להוסיף צלם סטילס נוסף, זאת אופציה טובה גם כגיבוי וגם כדי לתת זוויות נוספות, למשל צלם אחד מצלם את כל האורחים בשבירת כוס והשני תופס בזום רק את הכוס, או למשל זום רק על ענידת טבעת ברגע שצלם ראשון תופס את קרובי משפחה וכל האמוציות שיש להם באותו רגע.
  • צלם ווידאו נוסף מוסיפים רק אם תרצו יותר כיסוי של האירוע ולכמות גדולה של אורחים, 300 אורחים ומעלה.

אפשר להוסיף הגדלות על קנבס, קאפה, זכוכית וכו' – לגבי איזה הגדלות ואיזה אלבומי חתונה אפשר לעשות לחצו כאן. יש גם אופציה לבחור סוגים שונים של דפים בתוך האלבום.

  • אפשר להוסיף מצלמת רחף, אך יש לה מספר חסרונות.
  • אפשר להוסיף רחפן , שעולה לאוויר ומצלם בזמן צילומי חוץ

ישנם מספר מושגים שהצלמים משתמשים בהם בצילום בלי לדעת שחלק מהלקוחות לא מכירים אותם. כדי להבין אותם יותר טוב ולהבין מה הצלם מציע, להלן רשימת מושגים שקשורים למצלמות, לצורת צילום ולחומרים שאתם מקבלים אחרי החתונה. 

כמו כן, מספר המלצות מה כדאי לבחור 

 

מושגים של צלמי חתונה בשפה פשוטה

צלם סטילס הוא צלם תמונות , שמצלם עם מצלמת DSLR. 

צלם ווידאו(DSLR) הוא צלם שמצלם ווידאו עם מצלמת DSLR. 

DSLR – זאת מצלמה , שהיום הרבה צלמי סטילס וצלמי ווידאו משתמשים לשתי המטרות (סטילס ווידאו). המצלמה יודעת לצלם גם תמונות וגם ווידאו. 

HD– מושג שמכוון לווידאו. 

צילום ווידאו באיכות HD – זה פשוט ווידאו ברזולוציה 1920 פיקסלים ברוחב המסך, ו 1080 בגובה. היום רוב הטלוויזיות יודעות לתמוך ברזולוציה זאת. 

4K– גם זה מושג שמכוון לווידאו, זה סה"כ שדרוג של HD, בו הווידאו הוא ברזולוציה פי ~ 2 מאשר ב HD .כלומר הרזולוציה היא בסביבות 4096 על 2160. 

היום לא כל הצלמים מצלמים ב 4K ויש לזה מספר סיבות. 

אם הטלוויזיה שלכם תומכת רק באיכות HD, יש טעם לחפש 4K רק במקרה שאתם מתכוונים לקנות בעתיד טלוויזיה 4K ואז תוכלו ליהנות מהווידאו. אך יש להבין שמבחינת איכות הצבעים אין הבדל בין 4K ל HD, זה רק הגדלה ברזולוציה .איכות HD מספיק טובה. תחשבו שעד לתחילת שנות ה 2000 הכל צולם בפילם ולא היה בכלל ווידאו דיגיטלי בצורה רווחת. 

הרבה יותר חשוב זה שהצלם יהיה מקצוען וידע להשתמש בתאורה טובה, זה הרבה יותר חשוב מאשר לצלם ב 4K. בלי תאורה וידע בצילום האיכות של 4K יכולה לצאת פחות טובה מ HD. כרגיל, הצלם הוא זה שמייצר חומר איכותי ולא המצלמה. כמובן שמצלמה איכותית ועדכנית זה הכרחי כדי לייצר ווידאו טוב.